ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ olson KHERSON

+380680811127

olsonkherson@gmail.com
вул. Шолом-Алейхема, 23
офіс 1 м. Херсон, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Будівельна ліцензія у Львові

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів Львів

Ліцензія на працевлаштування закордоном Львів

Ліцензія на протипожежну діяльність у Львові

Ліцензія на охоронну діяльність у Львові

Ліцензія на прекурсори Львів

Ліцензія на алкоголь у Львові

Ліцензія на табак у Львові

Ліцензія туроператора у Львові

Ліцензія на оптову/роздрібну торгівлю медичними препаратами

Реєстрація медичних препаратів в Україні

Отримання індивідуальної ліцензії НБУ

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки у Львові

Сертифікат проектувальника Львів

Сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку Львів

Введення в експлуатацію житлового та нежитлового фонду Львів

Експертиза готовності об’єктів будівництва у Львові

Підготовка до тендеру Львів

Ліцензія на Таксі Львів

Ліцензія для Uber Львів

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів Львів

Ватрість:

від 7000 грн.

Строк:

1 міс.

Замовити

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів у Львові

На сьогоднішній день однією із найпопулярніших послуг по всьому світу являються міжнародні транспортні перевезення як пасажирів, так і вантажів. Адже перевезення вантажів забезпечують безперебійну роботу будь-якого великого підприємства. Але для того щоб бути учасником міжнародного руху і при цьому перевозити габаритний вантаж в Україні потрібно оформити ліцензію на міжнародні транспортні перевезення.

Міжнародні перевезення вантажів автомобільним транспортом підлягають ліцензуванню в зв'язку з прийняттям Закону України № 222-VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 28 березня 2015 року. Отримати ліцензію можна в Державній службі України в відділі безпеки на транспорті (Укртрансбезпека). Ліцензія видається на безстроковий термін. Кількість автомобілів, які мають право здійснювати міжнародні перевезення можна з часом поповнювати.

Для того щоб отримати ліцензію на міжнародні транспортні перевезення вантажів юридичній особі необхідно мати свідоцтво тобто технічний паспорт на вантажний ТЗ, в якому буде проставлена відмітка «для участі в міжнародному русі».

Для тих компаній, які з самого початку почали займатися міжнародними автоперевезеннями вантажів необхідно одразу оформити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. А тих, хто вирішив змінити рід своєї діяльності або розширити сферу своїх послуг необхідно змінити існуючий техпаспорт в сервісному центрі МВС.

 Тому якщо у Вас брак часу і Ви не знаєте як зібрати необхідний пакет документів, тоді допомога спеціалістів для Вас найоптимальніший варіант.

Юридична компанія «ОЛСОН» з задоволенням стане для Вас надійним партнером і відповідальним помічником, з яким оформлення ліцензії на міжнародні транспортні перевезення вантажів у Львові стане посильною справою.

Наша команда фахівців надасть Вам вичерпні консультації по всім питанням, які відносяться до справи, підготує необхідні документи, подасть їх в орган ліцензування та буде супроводжувати на протязі всього процесу аж до отримання дозволу та ліцензії.

Незалежно від складності та масштабів завдання, Львівська Юридична компанія «ОЛСОН» допоможе отримати ліцензію і Ви зможете законно здійснювати міжнародні вантажоперевезення.

X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів Львів

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення