ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ olson KHERSON

+380680811127

olsonkherson@gmail.com
вул. Шолом-Алейхема, 23
офіс 1 м. Херсон, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Будівельна ліцензія у Львові

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

Ліцензія на міжнародні транспортні перевезення вантажів Львів

Ліцензія на працевлаштування закордоном Львів

Ліцензія на протипожежну діяльність у Львові

Ліцензія на охоронну діяльність у Львові

Ліцензія на прекурсори Львів

Ліцензія на алкоголь у Львові

Ліцензія на табак у Львові

Ліцензія туроператора у Львові

Ліцензія на оптову/роздрібну торгівлю медичними препаратами

Реєстрація медичних препаратів в Україні

Отримання індивідуальної ліцензії НБУ

Дозвіл на роботи підвищеної небезпеки у Львові

Сертифікат проектувальника Львів

Сертифікат відповідального за охорону праці та пожежну безпеку Львів

Введення в експлуатацію житлового та нежитлового фонду Львів

Експертиза готовності об’єктів будівництва у Львові

Підготовка до тендеру Львів

Ліцензія на Таксі Львів

Ліцензія для Uber Львів

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

Ватрість:

від 7000 грн.

Строк:

1 міс.

Замовити

Ліцензії на здійснення транспортних перевезень у Львові

Для того щоб надавати на території України транспортні послуги, необхідно пройти ряд процедур і отримати ліцензію. При цьому можна отримати як ліцензію на внутрішні перевезення, так і на зовнішні. Під внутрішніми автомобільними перевезеннями розуміється надання послуг з перевезення вантажів, пасажирів і багажу по території країни. Зовнішніми перевезеннями називаються ті ж послуги, але при цьому вантажі - пасажири і багаж - переміщаються за межі України. При отриманні ліцензії необхідно, щоб транспорт і водії, які будуть здійснювати перевезення, відповідали деяким вимогам.

Уклавши договір на юридичний супровід компанія Олмон у Львові допоможе вам правильно вести свою комерційну діяльність, уникаючи штрафів і покарань.

Ліцензія на перевезення

Перелік цих вимог встановлено законом. Отже, щоб отримати ліцензію на внутрішні перевезення, автомобілі повинні бути зареєстровані в органах Державної автоінспекції, також вони повинні пройти техогляд, на підтвердження чого видається відповідний талон. Якщо транспорт знаходиться в оренді або переданий за дорученням, то перевізник зобов'язаний мати тимчасові реєстраційні талони.

Абонентське обслуговування підприємств на сьогоднішній день одна з найбільш затребуваних послуг, так як дозволяє економити час, сили і ваші фінанси.

При отриманні ліцензії на зовнішні перевезення крім перерахованих документів необхідна наявність свідоцтва, що підтверджує допуск дорожнього транспортного засобу до перевезень, захищених митної печаткою і пломбами вантажів за кордон, а також контрольний пристрій під назвою тахограф.

Водії, які залучаються до надання таких послуг, повинні мати посвідчення на право керування автомобілем необхідної категорії національного або міжнародного зразка та довідку про те, що ними був пройдений обов'язковий медичний огляд.

При подачі заяви на отримання даного виду ліцензії подаються такі документи:

  • відомості про наявність у заявника умов, необхідних для того щоб підтримувати відповідне технічним нормам стан транспортних засобів і для проведення медичного огляду водіїв. При відсутності таких умов необхідно укласти договори на обслуговування транспортних засобів і проведення медоглядів з відповідними установами;
  • копія документа, який підтверджує наявність у особи, яка відповідає за експлуатації транспортних засобів, відповідної освіти (це необхідно для підприємств, що мають автопарк більше 10 автомобілів);
  • Список транспортних засобів, які будуть використовуватися заявником. При цьому повинні бути вказані тип, марка, номер держ. реєстрації, повна маса або кількість перевезених пасажирів, а також роки випуску автомобілів, номери свідоцтв про держ. реєстрації транспортного засобу або тимчасових реєстраційних талонів;
  • завірені самим заявником копії документів, що підтверджують кваліфікацію та своєчасність проходження медогляду водіїв, які працюють за наймом у перевізника;
  • завірені копії документів про те, що перевізник пройшов процедури обов'язкових видів страхування;
  • копія документа, що підтверджує те, що водіями були закінчені спецкурси міжнародних перевізників у відповідних установах (їх перелік встановлено Мінтрансом) і / або відповідні курси для водіїв, що здійснюють перевезення небезпечних вантажів.
X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Ліцензія на транспортні перевезення пасажирів

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення