ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ olson KHERSON

+380680811127

olsonkherson@gmail.com
вул. Шолом-Алейхема, 23
офіс 1 м. Херсон, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Отримання індивідуального податкового номеру для іноземців в Україні

Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні

Отримання посвідки на постійне проживання в Україні

Оформлення (отримання) громадянства в Україні

Повернення до громадянства України

Отримання (набуття) статусу біженця в Україні

Шлюб з іноземцем в Україні

Прописка (реєстрація) у Львові

Підтвердження громадянства дитини

Імміграція в Україну

Бізнес імміграція в Україну

Водійське посвідчення для іноземців в Україні

Виїзд з України на ПМП закордон

Запрошення (приватне/бізнес) в Україну для іноземців

Оформлення візи “D” для іноземців в Україну

Отримання візи в Великобританію( Британію, Англію) у Львові

Отримання візи у Канаду у Львові

Отримання візи у США у Львові

Отримання візи в Австралію у Львові

Отримання візи у Ірландію у Львові

Отримання візи в ПАР(Південно африканська республіка) у Львові

Дозвіл на працевлаштування для іноземця Львів

Прописка (реєстрація) у Львові

Ватрість:

від 5000 грн.

Строк:

1 день

Замовити

Прописка (реєстрація) у Львові

Прописка або ж реєстрація місця проживання до сих пір відіграє важливу роль в житті громадян України, іноземців та переселенців з інших регіонів країни, які бажають отримати свої муніципальні права.

Даний документ не втратив своєї значимості, реєстрація місця проживання може знадобитись при офіційному працевлаштуванні, при оформленні у поліклініку, для банківських операцій, оформлення паспорту для виїзду за кордон чи візи, можливості приймати участь у виборах і у багатьох інших сферах.

Тому громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які перебувають на території країни на законних підставах, зобов'язані протягом 30 днів після прибуття на нове місце оформити прописку.

На сьогоднішній день згідно нових правил виписки та прописки з якими більш детальніше можна ознайомитись прочитавши Постанову КМ  «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру». Прописку оформляють органи місцевого самоврядування, так звані ЦНАПи (центри надання адмінпослуг).

Але перед тим необхідно зібрати пакет документації, який буде повністю відповідати чинним вимогам і прописані в пункті «Правил реєстрації місця проживання». Але під час збору може виникнути цілий ряд нюансів та формальностей, особливо коли реєстрація відбувається з дитиною менше 14 років або Ви являєтесь біженцем.

Реєстрація у Львовіявляє собою не лише штамп в паспорті, а й відкриває перед особою можливість користуватися усіма муніципальними правами, які доступні жителям Львова. Тому, якщо Ви зіткнулися з проблемою реєстрації місця проживання у Львові і не можете самостійно оформити прописку можете звернутись до професіоналів.

Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» готова допомогти Вам оформити прописку у Львові. Надамо вичерпні консультації, візьмемо на себе зобов’язання з підготовки необхідної документації, оформлення заяви-анкети про реєстрацію або зняття з реєстрації місця проживання, гарантуємо повний супровід.

Співпрацюючи з юридичної компанією «OLSON» Ви зможете зекономити свій час, кошти, сили та отримати бажаний результат за 1 один робочий день.

X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Прописка (реєстрація) у Львові

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення