ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ olson KHERSON

+380680811127

olsonkherson@gmail.com
вул. Шолом-Алейхема, 23
офіс 1 м. Херсон, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Ліквідація ТДВ

Ватрість:

від 15 000 грн.

Строк:

від 3 міс

Замовити

Ліквідація ТДВ у Львові

Як свідчить практика на сьогоднішній день відкрити підприємство набагато легше ніж при потребі його закрити. Власники зіштовхуються з цілим рядом проблем і нюансів, в яких непросто розібратись самостійно. І це не обмежується тільки збором необхідного пакету документів, більшість бізнесменів не можуть обрати правильний спосіб ліквідації, яка дозволить закрити підприємство з найменшими ризиками та фінансовими втратами. Всеукраїнська юридична компанія «ОЛСОН» має величезний досвід та налагоджену процедуру по припиненню діяльності ТДВ. Наша команда компетентних юристів готова допомогти Вам вирішити проблему з закриттям бізнесу згідно з усіма законодавчими нюансами в максимально короткий термін.

ТДВ(товариство з додатковою відповідальністю) в полі українського законодавства визначається як господарське товариство до якого входить один чи декілька учасників і яке має статутний капітал, що в свою чергу поділяється на частини, розмір яких визначається статутом товариства.

Ліквідація ТДВ має на меті повне припинення господарської діяльності. Виключити товариство з ЄДР(Єдиного державного реєстру), зняти з обліку в податковій службі, з Пенсійного фонду і т.д. Закриття ТДВ Львів можливе лише тільки за рішенням засновників, власників майна чи суду. І хоча дана процедура врегульована законодавством у загальному порядку, вона все одно являє собою комплексний і громіздкий процес, який вимагає професійного і чіткого підходу.

Саме тому ми маємо чітке бачення та можливості щодо вирішення проблем такого характеру. Ми можемо відповідально запропонувати Вам найоптимальніший варіант закриття ТДВ у Львові, який буде враховувати всі фактори та становище Вашого підприємства.

В нашому арсеналі є такі варіанти, як ліквідація:

  • через банкрутство;
  • за допомогою купівлі-продажу тобто зміни власника;
  • в загальному порядку.

Дізнатись більш детальну інформацію та отримати консультація можна звернувшись до Юридичної компанії «ОЛСОН» за номером телефону вказаним нижче будь-яким комфортним для Вас способом.

X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Ліквідація ТДВ

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення