ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ olson KHERSON

+380680811127

olsonkherson@gmail.com
вул. Шолом-Алейхема, 23
офіс 1 м. Херсон, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Ліквідація ТОВ, ПП

Ватрість:

7000 грн.

Строк:

від 3 міс

Замовити

Ліквідація ТОВ, ПП у Львові

Існує кілька причин, за якими може відбуватися закриття ТОВ у Львові. Серед найпоширеніших є: банкрутство організації, а також боргові зобов'язання перед кредиторами або іншими державними органами.

При прийнятті такого рішення не варто поспішати і слід проконсультуватися у фахівця, як правильно ліквідувати підприємство. В нашій державі такий процес може затягнутися на довгі місяці, особливо в тому випадку, якщо проводити його самостійно.

Ліквідація ТОВ (Львів) - це сукупність певних процедур, спрямованих на припинення діяльності підприємства без передачі прав і обов'язків іншій особі.

Цей процес регулюється нормами Цивільного Кодексу України, Господарського Кодексу України, а також спеціальним законом - «Про державно реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань».

Припинити свою діяльність організація може в кількох випадках. Це: за рішенням засновників або за рішенням суду (або іншої уповноваженої на це державного органу, наприклад, Антимонопольного Комітету України).

Отже, що ж необхідно для ліквідації ТОВ у Львові?

 Перше, що потрібно зробити, зібрати загальні збори засновників (акціонерів) і прийняти рішення про ліквідацію компанії. Це рішення повинно бути винесено у формі письмового документа.

Після цього, слід подати відповідні документи державному реєстратору та сплатити обов'язковий внесок у встановленій сумі. Потім проводяться всі розрахунки з кредиторами, процедура зняття ТОВ  у львовіз держреєстрації та фактична ліквідація організації.

Цей процес є досить складним і трудомістким, тому, для того, щоб убезпечити себе, краще звернутися до професіоналів в даній сфері. Таких фахівців пропонує юридична компанія Олсон, яка має багаторічний досвід роботи в даному напрямку.

Наші юристи підготують всі необхідні документи і нададуть кваліфіковану допомогу у вирішенні питання про те, як правильно ліквідувати ТОВ.

Адвокати та юристи компанії нададуть наступні послуги:

- ліквідація тов за рішенням власника у Львові;

- ліквідація тов за рішенням суду;

- ліквідація, підприємство у Львові, яке має борги перед державними органами;

- ліквідація підприємства методом продажу корпоративних прав;

- експрес ліквідація;

- проведення закриття будь-якого підприємства «під ключ».

Юридична Компанія  ОЛСОН забезпечить тільки якісне та швидке проведення такої процедури, як ліквідація. Компанія, яка звернулася до нас, отримає виключно висококласне обслуговування та індивідуальний підхід. Адже наше головне завдання - вирішити всі Ваші проблеми!

X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Ліквідація ТОВ, ПП

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення