ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ olson KHERSON

+380680811127

olsonkherson@gmail.com
вул. Шолом-Алейхема, 23
офіс 1 м. Херсон, Україна

Всеукраїнська юридична компанія olson

<- На попередню сторінку

Ліквідація через Продаж корпоративних прав у Львові

Ватрість:

8000 грн.

Строк:

3 дні

Замовити

Ліквідація через Продаж корпоративних прав у Львові                

Корпоративні права – це сукупність майнових і немайнових прав, які надають їх власнику повноваження на безпосередню участь в управлінні юридичною особою, його господарською діяльністю. Право отримувати прибуток по результатам господарської діяльності, отримати активи підприємства в разі настання ліквідації, виходу зі складу учасників управління чи банкрутства підприємства. А також інші повноваження, які передбачаються статутом юрособи та чинним законодавством України.

Корпоративні права наділені такою самою цивільно-правовою оборотністю як і будь-яке інше майно. Виходячи з цього їх можна дарувати, заставляти, продавати та проводити інші маніпуляції.  

Продаж корпоративних правпредставляє собою вид цивільно-правової угоди, за допомогою якої відбувається перехід прав власності від продавця до покупця.

Але слід розуміти, що відчуження корпоративних прав Львів вимагає від учасників угоди повного дотримування відповідних вимог і обов’язкового виконання всіх етапів, які передбачені чинним українським законодавством.

На перший погляд процедура продажу (ліквідації) корпоративних прав здається зрозумілою та не потребуючою особливих зусиль. Але це не зовсім так, з практичної точки зору, наша юридична компанія «ОЛСОН ЛЬВІВ» провівши велику кількість подібних угод може завірити Вас, що кожна процедура має величний ряд нюансів і чинників, які найкраще врегулювати можуть кваліфіковані спеціалісти.

Тому якщо у Вас виникла необхідність здійснити продаж корпоративних прав у Львові, ЮК «OLSON» з задоволенням допоможе Вам досягти бажаного результату. Ви гарантовано отримаєте компетентну консультацію, повний супровід на протязі всього процесу. Можете бути впевнені, що всі Ваші права будуть захищені, а всі можливі ризики зведені до мінімуму. 

X

Залиште Ваше питання

X

Замовте дзвінок Юриста

X

Ліквідація через Продаж корпоративних прав у Львові

Залиште Ваш номер телефону і ми приймемо Ваше замовлення